לייעוץ מקצועי
חייגו 073-7582993

ייעוץ לפתיחת עסק / חברה

תהליך של פתיחת עסק חדש דורש מקצועיות ומיומנות וכדי להצליח להביא עסק לידי שגשוש יש צורך לעבור את משוכת השנה הראשונה ומשם "השמיים הם הגבול".
עסקים רבים נפתחים מידי שנה, אך רבים מהם גם נסגרים מסיבות רבות ומגוונות.
אצלנו במשרד רו"ח אבי דגן מלווים אתכם מהרגע הראשון ועד להצלחה העסקית שלכם ואנו כאן כדי לעזור לכם לעבור את הדרך הזו בבטחה ובהצלחה רבה.
דברים גדולים לוקחים זמן והדבר נכון גם לתהליך הקמת עסק שדורש משאבים רבים.
לכן, בכל הקשור לתהליך של פתיחת העסק צריך יד מקצועית מכוונת שתהפוך את ההליך הבירוקרטי לקל ופשוט עבורכם ואתם תוכלו להתמקד בעסק שלכם ולהפיק הכנסה מניבה.  

למה דווקא אנחנו?
אנו במשרד רו"ח אבי דגן בעלי ניסיון רב שנים, בקיאים בכל הנוגע להליך של פתיחת העסק וההתנהלות מול הרשויות המתאימות ותוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי אתם בידיים טובות.
מעל לכל, אנו מאמינים בהצלחה העסקית שלכם וניתן לכם את הכלים הנכונים כדי לבלוט בתחום העסק שלכם למול המתחרים בשוק.    
צעדים ראשונים להקמה...
בטרם נתמקד בליבת הפעילות העסקית וכדי שנוכל לתת לכם את המענה המתאים, אנו נערוך יחד אתכם תוכנית עסקית של הרעיון הראשוני שלכם ונעבור שלב אחרי שלב עד לפיתוח ולהקמה של העסק שלכם.
לאחר מכן יגיע השלב הבירוקרטי שבו ניתן לפנות לרשויות ולגורמים המתאימים כדי לפתוח את העסק באופן רשמי. 

גופים ממשלתיים שנפגוש בדרך לפתיחת העסק שלכם
החשש של יזמים מהתנהלות ומגעים עם גופים ממשלתיים הוא טבעי, אך כאשר מלווים אתכם אנשים מקצועיים ומנוסים שמכירים את התהליך, הכל הופך לפשוט יותר והלחץ יורד.
אנו, במשרד רו"ח אבי דגן מכירים בחשיבות לפעול בהתאם לרגולציה של הסביבה העסקית כדי לחסוך עלויות מיותרות. אנו נבצע את פתיחת העסק עבורכם בהתאם לדרישות ולנהלים ונמנע מכם את הבירוקרטיה של ההליך הפרוצדורלי הנדרש.
גופים רבים מעורבים בדרך, כגון: מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי, משרד הרישוי המקומי ועוד. ככל שמדובר בהליך של פתיחת חברה מדובר בהליך מורכב אף יותר ונדרש רישום אצל רשם החברות והוראות חוק ספציפיות נוספות אשר גם בהם נוכל לעמוד לשירותכם.  
אז אם אתם מחפשים את הגורם המקצועי שילווה אתכם לאורך כל הדרך, הגעתם לכתובת הנכונה – משרד רו"ח אבי דגן יעמוד לשירותכם ויעשה את המיטב כדי שתהיו מרוצים!